Svátek má Svatopluk

Školní družina, školní klub

Školní družina a školní klub na naší slouží k výchově, vzdělávání, přípravě na školní vyučování, k relaxaci a odpočinku žáků 1. a 2. stupně školy v době před začátkem a po skončení školního vyučování. Družina je rozdělena do 3 oddělení (2 oddělení – školní družina, 1 oddělení – školní klub). Celková kapacita družiny a klubu činí 150 žáků.

Činnost družiny a klubu se řídí zákonem č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) a vyhláškou č. 74/2005 Sb., o zájmovém vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů.

Formy činnosti

• vycházky do okolí školy
  • projektová činnost – poznáváme Prahu ( seznámování s historií, tradicemi, kulturou v českém prostředí)
  • návštěva filmových a divadelních představení