Svátek má Marek

Kytara

Hlavní náplní tohoto kroužku je individuální výuka hry na kytaru.

Děti se naučí základní akordy a zvládnou doprovodit jednoduché lidové a trampské písně. Dále se děti naučí orientovat se v jednoduchém notovém zápisu a v základních pojmech hudebního názvosloví. Součástí činnosti bude také malé koncertní vystoupení v rámci některé z akcí ZŠ pořádané pro rodiče. (Podmínkou pro přihlášení do kroužku je vlastní kytara)

Nápl kroužku je výuka základní techniky hry na kytaru a výuka známých písniček.

Daniil

Bicí

Po dobrých bubenících je v kapelách velká poptávka. Výuka probíhá individuálně.

Děti procvičují schopnost pracovat s rytmem a učí se, jak správně držet a ovládat paličky.

Poté se přechází na bicí soupravu. Hra na bicí vyžaduje, stejně jako všechny ostatní hudební nástroje, pravidelné cvičení, která zahrnují technická cvičení, improvizaci, nácvik rytmů.

Klavír

Naším cílem je v dětech rozvíjet individuální talent a probouzet v nich lásku k hudbě.

Kroužek klavíru probíhá individuálně. Kroužek je členěn dle obtížnosti na začátečníky a pokročilé. Cílem kroužku je osvojení nezbytných teoretických znalostí z hudební nauky a jejich následná aplikace do hry.