Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Hygienická opatření

Typ: ostatní
Vážení rodiče,
chtěli bychom Vás ujistit, že naše škola zvýšila hygienická opatření již při prvních zprávách o zvýšeném epidemiologickém riziku. Ve škole jsou k dispozici desinfekce rukou, žáci byli poučeni o bezpečnosti a učitelé dohlíží na pravidelné mytí rukou po příchodu do školy i před každým jídlem. Zároveň bychom Vás chtěli v souladu s pokyny premiéra České republiky poprosit o spolupráci při vyplnění dotazníku pobytu mimo Českou republiku.

Vážení rodiče,

 

chtěli bychom Vás ujistit, že naše škola zvýšila hygienická opatření již při prvních zprávách o zvýšeném epidemiologickém riziku. Ve škole jsou k dispozici desinfekce rukou, žáci byli poučeni o bezpečnosti a učitelé dohlíží na pravidelné mytí rukou po příchodu do školy i před každým jídlem. Zároveň bych Vás chtěla v souladu s pokyny premiéra České republiky poprosit o spolupráci při vyplnění dotazníku pobytu mimo Českou republiku.

 

Děkujeme za spolupráci. O dalším vývoji Vás budeme v případě potřeby informovat.

 

S pozdravem,

__________________________

 

Mgr. Markéta Těthalová

zástupce ředitelky ZŠ VĚDA

www.zsveda.cz

 

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________________

Уважаемые родители,

 

Хотели бы Вас заверить в том, что наша школа повысила гигиенические меры при первых сообщениях  о повышении эпидемиологического риска. В школе проводится дезинфекция рук, ученики проинструктированы по вопросам безопасности, а учителя следят за регулярным мытьем рук при приходе в школу и перед каждым приемом пищи. В то же  время, в связи с обращением премьер-министра Чешской Республики, хотела бы обратиться к вам с просьбой о сотрудничестве в заполнении анкеты для родителей, побывавших за пределами Чешской Республики.

 

Благодарим за  сотрудничество. О дальнейших событиях, в случае необходимости, будем вас информировать.

 

С уважением, 

__________________________

 

Mgr. Markéta Těthalová

zástupce ředitelky ZŠ VĚDA

www.zsveda.cz


Vytvořeno: 3. 3. 2020
Poslední aktualizace: 3. 3. 2020 19:04
Autor: Správce webu