Projekt Pražské šablony update

Typ: ostatní
Název školy/ instituce VĚDA základní a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.
Registrační číslo projektu CZ.07.4.68/0.0/0.0/17_045/0001216
Název projektu ZŠ Věda – pražské šablony

ZÁZNAM

SETKÁNÍ RODIČŮ A ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ S EXPERTEM A ZÁSTUPCEM ŠKOLY

Datum konání

ZÁZNAM O SETKÁNÍ RODIČŮ A ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ S EXPERTEM A ZÁSTUPCEM ŠKOLY 1

V prostorách naší školy se uskutečnilo první setkání rodičů a zákonných zástupců s vedením školy a s paní Bc. Veronikou Prančlovou, která laskavě přijala naše pozvání. Tématem setkání byla prezentace průběhu a výsledků našeho projektu ZŠ VĚDA – pražské šablony, díky kterému jsme do naší školy získali pomocnou sílu dvojjazyčného asistenta.

Paní Prančlová hovořila o začleňování se žáků cizinců do kolektivu a do českého školství obecně, o problémech adaptace a jak je překonat.

Paní asistentka také stručně představila svou práci.

Rodiče měli možnost reagovat v diskusi. Vzhledem k dodržení metodického pokynu menšího množství účastníků se nám podařilo udržet setkání komorní a na pracovní úrovni.

Délka setkání: 2 hod.

eu2020