Projekt Pražské šablony update

Typ: ostatní
Název školy/ instituce VĚDA základní a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.
Registrační číslo projektu CZ.07.4.68/0.0/0.0/17_045/0001216
Název projektu ZŠ Věda – pražské šablony

ZÁZNAM

SETKÁNÍ RODIČŮ A ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ S EXPERTEM A ZÁSTUPCEM ŠKOLY

Datum konání

27.06.2019

ZÁZNAM O SETKÁNÍ RODIČŮ A ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ S EXPERTEM A ZÁSTUPCEM ŠKOLY 2

Při příležitosti zakončení učebního roku jsme opět pozvali rodiče našich žáků i veřejnost k setkání, na kterém byly představeny výsledky naší projektové práce a snažení se na projektu ZŠ Věda – pražské šablony. Byla představena a vysvětlena práce dvojjazyčného asistenta, výsledky hodinového a dopoledního projektu a stručně shrnuto Komunitně osvětové setkání.

Setkání se uskutečnilo v prostorách školy.

Zástupci školy prezentovali aktivity projektu, paní Bc. Veronika Prančlová vedla hlavní metodickou přednášku.

Součástí setkání bylo představení techniky zakoupené díky podpoře projektu – rodiče projevili velký zájem o bližší seznámení se.

Vedení školy seznámilo všechny přítomné se záměrem v úspěšném projektu pokračovat.

Délka setkání: 2 hod.

eu2020